91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności » Zosia Zborowska mówi o swoim Lady-Comp w telewizji TVN!

Zosia Zborowska mówi o swoim Lady-Comp w telewizji TVN!

Zosia Zborowska to aktorka i celebrytka lubiana i podziwiana szczególnie przez młode pokolenie. Osoby będące na bieżąco z mediami społecznościowymi i telewizją z pewnością zauważyły dynamicznie rosnącą popularność Zosi. Tym bardziej cieszy, że styl jej zycia to równiez Lady-Comp.


"Idziemy z duchem czasu " mówi Zosia Zborowska o komputerach cyklu Lady-Comp. Sama używa naturalnej antykoncepcji i jest z niej bardzo zadowolona! Jak podkreśla chemia jej nie służy, a komputery cyklu mają "zero skutków ubocznych! ". 23 lutego w Dzień dobry TVN wystąpiła Zosia Zborowska. Żeby posłuchać i obejrzeć co ma do powiedzenia w sprawie komputerów cyklu wejdźcie na stronę TVN, jej wypowiedź znajdziecie po tym adresem. POLECAMY!

 

 

W pierwszych dniach stycznia br. Zosia Zborowska opublikowała na swoim profilu na Facebook obszerny post opisujący jej stosunek do antykoncepcji w ogóle oraz do komputerów cyklu Lady-Comp. Poniżej przedstawiamy jedynie fragment i zapraszamy do zapoznania się z całością tekstu.

 

 


Podsumowując zacytujmy słowa Zosi Zborowskiej:

"Komputery cyklu nie ingerują w organizm użytkowniczki, są całkowicie zdrowe, nie wpływają na nasze libido (!!!) są ekologiczne i NIE GENERUJĄ SKUTKÓW UBOCZNYCH.

Aha i tak gwoli ścisłości: TEN POST NIE JEST SPONSOROWANY. Piszę o tym, bo chce żeby mój fanpage składał się nie tylko ze śmiesznych filmików, zdjęć czy relacji z mojego życia zawodowego. To są rzeczy WAŻNE, o których nie przeczytacie w gazecie (chociaż też o to teraz walczę!), nie powie Wam o tym Wasz lekarz więc mówię Wam to ja, wkurzona do białości, że tyle lat trułam się bo nie wiedziałam, że można inaczej. Mam nadzieje, że zachęcę Was do dalszej lektury bo te moje wypociny to tylko mały procent najważniejszych (wg mnie) informacji, które możecie sobie same wyguglować w sieci."

 

Poniżej materiał Zosi Zborowskiej w Cosmopolitan:

 

 

 

 

 

 


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360