91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności » Znana aktorka Sylwia Gliwa mówi o Lady-Comp

Znana aktorka Sylwia Gliwa mówi o Lady-Comp

Sylwia Gliwa to znana i lubiana polska aktorka, która używa Lady-Comp!

 

Dlaczego Sylwia Gliwa korzysta z komputerów cyklu Lady-Comp? Odpowiedź na to pytanie kryje się w następujących faktach opisujących komputery cyklu:

  • wskazują fazy płodności w cyklu oraz owulację,
  • skuteczność antykoncepcyjna jest taka sama jak skuteczność horomonalnych tabletek antykoncepcyjnych i wynosi 99,3%, co jest potwierdzone badaniami,
  • komputery cyklu nie ingerują w organizm użytkowniczki, są całkowicie zdrowe, ekologiczne i nie generują skutków ubocznych.

 

 

Pani Sylwia wystąpiła w kilku serialach telewizyjnych, m.in. w Kasia i Tomek, Klanie, Pierwszej Milosci oraz Na dobre i na złe. W roku ukończenia studiów zagrała w filmie Tomasza Świątkowskiego Zakochana dziewczyna. W produkcji Karol. Człowiek, który został papieżem w reż. Giacomo Battiato wcieliła się w postać Janiny Kuroń. Popularność przyniósł jej udział w serialu Na Wspólnej.

W latach 2001–2003 związana była Teatrem Współczesnym w Warszawie, na deskach którego wystąpiła w spektaklach reżyserowanych m.in. przez Agnieszkę Glińską (Barbarzyńcy Maksyma Gorkiego i Bambini di Praga Bohumila Hrabala). W latach 2004–2006 współpracowała ze stołecznymi: Teatrem Narodowym oraz Teatrem Rozmaitości.

 

Sylwia Gliwa korzystała z komputera cyklu Pearly. Po wejściu na rynek w 2015 roku nowych modeli Lady-Comp, zmieniła swój komputer cyklu na nowszy

 

Fot. Sylwia Gliwa Facebook 

 

Więcej informacji na temat badań określających skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly znajdziecie Państwo w artykule: "Skuteczność Lady-Comp i Pearly potwierdzona badaniem". 

 

Chcesz być na bieżąco z informacji na temat zdrowia i antykoncepcji? Polub nasz profil na Facebook.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360