91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » O firmie » Współpraca

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnego rodzaju portalami o tematyce kobiecej, parentingowej, zdrowotnej. Wspieramy ciekawe akcje, przesyłamy artykuły i treści redakcyjne, wywiady z ekspertami, udzielamy porad dotyczących zdrowia kobiety na forach internetowych, bywamy na spotkaniach, targach, konferencjach.

Chętnie wyjaśniamy wątpliwości i odpowiadamy na pytania dotyczące funkcjonowania komputerów cyklu i kobiecej płodności. W przypadku chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt: tel. 0 91 46 45 604, biuro@ladycomp.pl

 

 

Obecnie współpracujemy z:

 

logo dietoteczka.pl

Dietoteczka to portal o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu oraz medycynie. Panie znajdą tu również porady o urodzie oraz przepisy na szybkie i zdrowe posiłki. Dietoteczka to również zbiór diet wraz z opisami.

 

 

 

logo genomio

Genomio.pl jest serwisem oferującym specjalistyczne badania genetyczne w celu ustalenia ojcostwa. Wykonujemy zarówno badania DNA dla osób prywatnych jak i badania kryminalistyczne na zlecenie sądów, policji i prokuratury. Zlecając badanie DNA w serwisie genomio.pl mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług, ponieważ nasze laboratorium posiada atest zgodności z normą ISO 17025, a także pozytywne opinie zagranicznych organów kontrolnych. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie za jednym kliknięciem zamówią Państwo test na ojcostwo lub zestaw do samodzielnego pobrania próbki DNA. W razie pytań, mogą Państwo dzwonić na naszą bezpłatną infolinię 801-120-909, czynną od poniedziałku do piątku między 8:00 a 18:00.

 

 

kobiecy portal wellness Wellnessday.eu - miejsce dla kobiet, które poszukują inspiracji do zmian na lepsze. Źródło cennych porad, informacji, wywiadów ze specjalistami. Wellnessday.eu to treści z zakresu zdrowia, psychologii, diety, ruchu, związków i relacji z bliskimi.

 

 

Owulacja.pl - Portal dla kobiet poświęcony zdrowiu, metodom antykoncepcji i problemom z zajściem w ciążę. Porady dotyczące ciąży, macierzyństwa, zdrowia kobiety, życia intymnego. Prężnie działające forum.

 

 

poradopedia-pl Serwis Poradopedia.pl to zbiór poradników, kalkulatorów i niezbędników przydatnych na co dzień. Portal promuje rozwój osobisty, oszczędność, ekologię i ... spryt.  Wśród autorskich treści dotyczących m.in. mieszkania, nauki, kariery, związków i wychowania dzieci, można znaleźć także porady, pytania i odpowiedzi użytkowników.

 

 

 

 

dlalejdis

Portal www.dlaLejdis.pl to serwis tworzony przez kobiety dla kobiet. Kobiety w różnym wieku, z różnym wykształceniem i statusem majątkowych znajdą tu informacje o urodzie, zdrowiu, modzie, kulinariach i kulturze oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

 

 

nowe-zycie-centrum-edukacji-okoloporodowej Centrum Edukacji Okołoporodowej jest pierwszym w Szczecinie nowoczesnym, prestiżowym, a zarazem kameralnym Centrum, które kompleksowo edukuje przyszłych rodziców w tematyce okołoporodowej. Główną formą działalności C.E.O. jest Szkoła Rodzenia "Nowe Życie".

 

 

 

Serwis poradnikowy o staraniu się o dziecko, ciąży oraz zdrowiu i wychowaniu dziecka.

 

 

Portal Baby-Shower.pl to obiektywny i aktualny portal o ciąży i
macierzyństwie. Dostarcza wiedzę, ciekawostki z kraju i ze świata, wyznacza trendy. Aktywnie wspiera liczne akcje i kampanie społeczne mające na celu poprawę sytuacji mam w Polsce.  A wszystko to po to: "Aby żadna mama, nigdy nie była sama" - hasło to jest misją
portalu.
 

 

 

 

 

whycryWhyCry Mini analizuje i dekoduje płacz dziecka. Tłumacz jest spełnieniem cichych marzeń większości rodziców. Tłumacz w około 10 sekund, z niemal 100% dokładnością, pomoże w poprawnym zrozumieniu emocji Twojego dziecka, tak abyście mogli szybko i skutecznie odpowiedzieć na jego potrzeby.
 

 

 

 

 

Agnieszka.com.pl to serwis informacyjny zgębiający tematykę miłosną, związki partnerskie i wybrane informacje zdrowotno-medyczne, utrzymany w cenzurze przed wulgaryzmem i pornografią oraz traktujący związki damsko-męskie w bardzo poważnych kryteriach.

 

 

 

Female.pl to prężnie rozwijający się Internetowy Magazyn Kobiecy. Konkursy organizowane na łamach portalu, liczne narzędzia, takie jak m.in kalkulator BMI, licznik kalorii, encyklopedia zdrowia, czy ranking kosmetyków wzbogacają codziennie pojawiające się ciekawe artykuły tematyczne.

 

 

 

 

bielenda.pl

Bielenda Kosmetyki Naturalne istnieje od 1990 roku. Od  początku swojego istnienia nasza firma wyróżnia się nowatorskim zastosowaniem naturalnych, najbardziej wartościowych surowców kosmetycznych. Kosmetyki są produkowane z najbardziej wartościowych i szlachetnych składników, które tkwią w naturze. Tworząc nowe receptury firma kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę

 

W przypadku chęci nawiązania współpracy, przesłania materiałów informacyjnych i reklamowych, prosimy o kontakt:

Aleksandra Demiańczyk
PR & Marketing
aleksandra.demianczyk@ladycomp.pl
tel. 509 970 222


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360