91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Ciekawostki » Suplementy diety w antykoncepcji

Suplementy diety w antykoncepcji

W dzisiejszym świecie świadomość ludzi w kwestiach antykoncepcji jest coraz większa, a rynek medyczny i farmaceutyczny oferuje wiele rozwiązań. Kobiety mają wybór i wybierają, to co uważają za najlepsze i najwygodniejsze dla siebie. Do tej pory antykoncepcja hormonalna jest najpopularniejszą metodą zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą, a jak wiadomo jej stosowanie, szczególnie długotrwałe niesie za sobą duże ryzyko skutków niepożądanych, zaczynając od bólu głowy, obniżonego libido, złego nastroju,czy zatrzymywania wody w organizmie, a na poważnych chorobach krążeniowych i udarach kończąc.

 

 

Obecnie na rynku dostępne są suplementy diety tj. "Asequrella "czy "Femi protect", bogate w witaminy i wyciągi naturalne tj, zielona herbata, które mają powodować zmniejszenie skutków ubocznych powstałych przy okazji zażywania hormonów w celach antykoncepcyjnych.

 

Komputery cyklu Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby, oraz Pearly są alternatywą dla środków hormonalnych i stanowią doskonałą formę nowoczesnej i w 100% bezpiecznej antykoncepcji bez skutków ubocznych zarówno dla środowiska jak i zdrowia kobiety. A także bez konieczności wspierania się suplementami diety. Skuteczność komputerów cyklu osiąga bardzo wysoki poziom (99,36%) podobny do wyniku tradycyjnej pigułki antykoncepcyjnej.

 

Dowiedz się więcej o bezpiecznej antykoncepcji i komputerach cyklu:

http://www.ladycomp.pl/Komputery_cyklu__9


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360