Skuteczność na poziomie 99,36%, zero efektów ubocznych, zero dyskomfortu w czasie współżycia. To dostępna w Polsce od 10 lat, praktyczna i wygodna metoda antykoncepcji: komputery cyklu Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby i Pearly.
Komputery cyklu to urządzenia medyczne wyznaczające dni płodne i niepłodne oraz owulację. Komputery cyklu są bezpieczą formą antykoncepcji, gdyż nie wywołują żadnych skutków ubocznych, w przeciwnieństwie do hormonalnych metod zapobiegania ciąży. 14 listopada 2010 roku komputery cyklu Lady-Comp i Peraly uzyskały pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Komputery cyklu precyzyjnie określają fazy płodności i moment owulacji. 30 sekund – tyle czasu zajmuje zmierzenie temperatury za pomocą tego urządzenia (sensor umieszczasz pod językiem). Następnie komputer analizuje twój cykl miesięczny, poprzez porównanie zmian temperatury w przebiegu cyklu, z danymi ponad 1 miliona cykli znajdujących się w pamięci urządzenia. Po chwili otrzymujesz informację, czy możesz kochać się bez dodatkowego zabezpieczenia nie ryzykując ciąży. Właściwość ta, może być wykorzystywana także w sytuacji odwrotnej – gdy starasz się o dziecko, komputer cyklu dokładnie wskaże twoją owulację. Dzięki temu w pełni świadomie możesz unikać ciąży, bądź do niej dążyć.
Komputery cyklu są urządzeniami „inteligentnymi”, co oznacza, że uczą się rozpoznawać płodność swojej użytkowniczki. W pierwszych cyklach, urządzenie gromadzi dane o charakterystyce cyklu kobiety, a w następnych cyklach - korzystając ze zgromadzonych informacji - rozpoznaje i wskazuje dni płodne oraz dni niepłodne. To co jest bardzo istotne, to fakt, że niewykonanie pojedynczych pomiarów, zmiany chorobowe, klimatyczne jak również nieregularność cykli, nie wpływa na dokładność uzyskiwanych wyników u użytkowniczek komputerów cyklu. Także częste wyjazdy w delegacje, czy wstawanie do dziecka w nocy nie jest przeszkodą w stosowaniu tej przyjaznej kobiecie antykoncepcji.
W zależności od potrzeb wybierz NAJLEPSZY DLA CIEBIE KOMPUTER CYKLU (kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej).
![]() |
![]() |
![]() |