91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Porady

Porady

Jeśli jesteś kobietą w płodnym okresie swojego życia, to komputery cyklu Lady-Comp czy Pearly są doskonałym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

 

Komputery cyklu Lady-Comp są tak pewne, jak pigułki antykoncepcyjne! To jedyne takie urządzeniami na świecie, których skuteczność wg indeksu Pearl'a osiąga wartości 0.7

 

Owulacja jest punktem kulminacyjnym w comiesięcznym cyklu kobiety. Skomplikowane procesy zachodzące w organizmie prowadzą do tego jedynego momentu w cyklu, dzięki któremu może powstać nowe życie.

 

Cukrzyca jest chorobą która dotyka coraz to większą liczbę kobiet. Antykoncepcja przy tej chorobie staje się bardzo ważnym tematem, pomagamy dokonać właściwego wyboru.

 

Popularne zioła uchodzą za nieszkodliwe substancje, które można zażywać bez konsultacji z lekarzem. Często stosowane przy różnego rodzaju infekcjach czy bólach świetnie pomagają nie szkodząc przy tym naszemu organizmowi.
 

 

Urządzenie medyczne Lady-Comp, kontra aplikacje na komputer lub smartfon, co wygra w starciu o bezpieczeństwo i skuteczność w antykoncepcji i planowaniu? Dlaczego warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu, inteligentnemu oprogramowaniu i wynikom przeprowadzonych badań.

 

Przedstawiamy i obalamy mity na temat cyklu, miesiączki i owulacji. Poznając swój własny organizm i zmiany w nim zachodzące już nigdy nie pomyślisz, że owulacja występuje zawsze w tym samym dniu, a miesiączka musi trwać 7 dni.

 

Estrogeny to hormony mające wpływ na popęd seksualny kobiet. Ich stężenie rośnie w pierwszej fazie cyklu. To między innymi dzięki nim kobiety odczuwają ochotę na seks. Zobacz co jeszcze ma wpływ na libido.

 

Jaka metoda antykoncepcji jest najskuteczniejsza? Czy podczas karmienia piersią mogę zajść w ciążę? Jaka jest skuteczność naturalnych metod planowania rodziny? Odpowiedzi na te i na inne pytania znajdziesz w poniższym tekście.

 

Karmienie piersią jest jedną z najlepszych rzeczy jakie kobieta może zrobić dla siebie i dla swojego dziecka. Doświadczona doradczyni laktacyjna i doula Małgorzata Szmygin rozwieje wszystkie wątpliwości młodych mam i opowie o zaletach karmienia piersią.

 

Smutne statystyki mówią o tym ile kobiet codziennie na świecie umiera na raka piersi. Co roku wskaźnik ten rośnie o 1,6% . Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak poważna i trudna jest to choroba zarówno dla samej pacjentki jak i jej najbliższych. Lady-Comp wspiera profilaktykę badań piersi i promuje samobadanie wśród kobiet.

 

Występowanie owulacji świadczy o płodności kobiety, ale skąd mamy wiedzieć, że owulacja miała w ogóle miejsce? a jeśli tak to kiedy wystąpiła, czy jej brak można rozpoznać? Biolog współpracujący z dystrybutorem komputerów cyklu Lady-Comp rozwiewa wątpliwości związane z cyklami bezowulacyjnymi.

Jaka jest rola progesteronu w cyklu kobiecym?

Tarczyca jest chorobą związaną z zaburzeniami gospodarki hormonalnej organizmu. W zależności od rodzaju, może objawiać się w bardzo różny sposób. Przy niedoczynności tarczycy obserwuje się na przykład krótsze cykle i zwiększone ryzyko poronienia, natomiast przy nadczynności występują cykle dłuższe oraz cykle bezowulacyjne. Leczenie najczęściej polega na stałym przyjmowaniu leków hormonalnych. W tej sytuacji kobiety nie chcą a nawet nie powinny stosować antykoncepcji hormonalnej. Czy istnieje inna, równie skuteczna metoda zapobiegania ciąży?

 

Ekspert do spraw kobiecej płodności Aleksandra Demiańczyk odpowiada na najczęściej zadawane pytania odnośnie działania i użytkowania komputerów cyklu serii Lady-Comp i Pearly. Odpowiadamy między innymi jak właściwie mierzyć temperaturę, co robić gdy jesteśmy chore i jaki wpływ na nasze libido ma stosowanie komputerów cyklu.

 

Prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski, specjalista: ginekolog-położnik z wieloletnią praktyką, odpowiada na pytania związane z owulacją. Czym jest, jak się objawia i do czego jest nam potrzebna. Te i inne wątpliwości związane z kobiecym cyklem rozwieje rozmowa z doktorem.

 Wyjaśnia ginekolog-położnik, endokrynolog, ginekolog dziecięcy dr Anna Dąbrowska - Jakubiak.

Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly są nowoczesnymi urządzeniami określającymi fazy płodności kobiety i moment owulacji.

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360