91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Produkty » Pearly

Pearly

Pearly jest kieszonkową wersją doskonałej jakości komputerów cyklu Lady Comp.
Inteligentne urządzenie niewielkich rozmiarów będące alternatywą dla konwencjonalnych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczne i bezpieczne posiadające pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym.
Skuteczność Pearly na poziomie 99,36% potwierdzają badania kliniczne. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne.

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcje.

Dla kobiet takich jak Ty!


Płodność użytkowniczki jest wskazywana za pomocą trzech kolorów:


Zielony - niepłodny
Czerwony - płodny
Żółty - wskazuje czas nauki, dostosowania, zmianę w cyklu lub brakujący pomiar temperatury

Owulacja - zaznaczona jest za pomocą strzałki migającej na czerwonym kolorze.

PearlyDostępność danych w urządzeniu wynosi 99 dni daje to możliwość wprowadzenia minionych miesiączek oraz pozwala przeglądać i analizować dane o cyklach do 99 dni wstecz. Aby móc cieszyć się skutecznością komputera wystarczy systematycznie dokonywać pomiaru temperatury, zaraz po przebudzeniu. Wbudowany zegar z budzikiem pomoże nie przeoczyć tego momentu. Urządzenie ma wbudowany limit czasowy na pomiar, co pozwala na wykonanie go w łącznym 6 godzinnym przedziale czasowym.

 

Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza.

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym po 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego (wskazania ciąży moga wystąpić później jeśli były pominięte pomiary lub temperatura jest niestabilna). Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika

Pearly zasilany jest baterią, która wymaga wymiany średnio co 2-3 lata wymiany nalezy dokonać w serwisie koszt całkowity to 70 zł. W przypadku konieczności wymiany baterii na wyświetlaczu urządzenia pojawi się komunikat BA09 do BA00

Dane o Twoich cyklach, można wydrukować i przeanalizować.
Z uwagi na to, że urządzenie jest sprzętem medycznym w obu przypadkach należy wysłać je do dystrybutora.
Więcej informacji na temat działania komputerów cyklu można znaleźć w artykule:

Jak stosować Pearly i Lady-Comp?

Razem z urządzeniem Pearly otrzymujesz:

  • etui
  • instrukcję obsługi w języku polskim
  • kartę gwarancyjną.
  •  

Cena: 1299 zł

 

Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie kraju
Zobacz także Porównanie Pearly, Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby

Aby dokonać zakupu prosimy złożyć zamówienie poprzez FORMULARZ SZYBKIEGO ZAMÓWIENIA, bądź skontaktować się z jednym z naszych dystrybutorów


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360