91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Produkty » Nowy!! Pearly

Nowy!! Pearly

Pearly model 2018 Nowy early jest kieszonkową wersją doskonałej jakości komputerów cyklu Lady Comp.
Inteligentne urządzenie niewielkich rozmiarów będące alternatywą dla konwencjonalnych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczne i bezpieczne posiadające stanowisko zespołu ośmiu profesorów członków Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym.
Skuteczność Pearly na poziomie 99,36% potwierdzają badania kliniczne. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne.

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcje.

Dla kobiet takich jak Ty!


Płodność użytkowniczki jest wskazywana za pomocą trzech kolorów:


Zielony - niepłodny
Czerwony - płodny
Żółty - wskazuje czas nauki, dostosowania, zmianę w cyklu lub brakujący pomiar temperatury

Owulacja - zaznaczona jest za pomocą strzałki migającej na czerwonym kolorze.

Pearly z odchyloną sondąDostępność danych w urządzeniu wynosi 99 dni daje to możliwość wprowadzenia minionych miesiączek oraz pozwala przeglądać i analizować dane o cyklach do 99 dni wstecz. Aby móc cieszyć się skutecznością komputera wystarczy systematycznie dokonywać pomiaru temperatury, zaraz po przebudzeniu. Wbudowany zegar z budzikiem pomoże nie przeoczyć tego momentu. Urządzenie ma wbudowany limit czasowy na pomiar, co pozwala na wykonanie go w łącznym 6 godzinnym przedziale czasowym.

 

Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza.

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym po 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego (wskazania ciąży moga wystąpić później jeśli były pominięte pomiary lub temperatura jest niestabilna). Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika. 


Pearly zasilany jest 1 baterią AAA, którą wymienia sama uzytkowniczka. Jest mozliwość stosowania akumulatora AAA. Akumulator AAA jest dołączony do zestawu.

Dane o Twoich cyklach, możesz sama zgrać i wydrukować w postaci pliku PDF! To nowość w Pearly!!!

Jak stosować Pearly i Lady-Comp?

Razem z urządzeniem Pearly otrzymujesz:

  • etui
  • Skróconą instrukcję obsługi w języku polskim (pełna wersja dostępna online)
  • kabel miniUSB
  • kartę gwarancyjną.
  •  

Cena: 1399 zł

 


Zobacz także Porównanie Pearly, Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby

Aby dokonać zakupu prosimy złożyć zamówienie poprzez FORMULARZ SZYBKIEGO ZAMÓWIENIA, bądź skontaktować się z jednym z naszych dystrybutorów


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360