91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Porady » Lady-Comp dla każdej z nas!

Lady-Comp dla każdej z nas!

Jeśli jesteś kobietą w płodnym okresie swojego życia to komputery cyklu Lady-Comp, czy Pearly są właśnie dla ciebie! Długość twoich cykli nie wpływa na skuteczność urządzeń, a cykle nieregulane nie są przeciwwskazaniem do ich stosowania. Komputer cyklu sprawdzi się na każdym etapie twojego życia. Pozwola na  unikanie nieplanowanej ciąży,a gdy przyjdzie moment na decyzję o dziecku - ułatwi planowanie poczęcia. Zasygnalizuje zmiany w cyklu - które mogą świadczyć o pewnych zaburzeniach, chorobie, czy też zbliżającej się menopauzie.

 

Każda z nas może używać urządzeń Lady-Comp i Pearly. To doskonała forma antykoncepcji dla tych kobiet, które nie chcą już dłużej stosować antykoncepcji hormonalnej, bądź nie mogą tego robić ze względu na swój stan zdrowia. Jeżeli masz chorą tarczycę, cierpisz na cukrzycę, masz alergię, astmę, przyjmujesz leki na stałe i masz dość chemii w swoim życiu, komputery cyklu są dla ciebie stworzone.

 

Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly doskonale sprawdzają się u kobiet z regularnymi i nieregularnymi cyklami, a średnia długość cyklu nie ma wpływu na skuteczność metody, zawsze jest to 99,36%. Lady-Comp i Pearly są tak zaprogramowane, że w razie jakiejkolwiek wątpliwość, czy nienaturalnej zmianie w cyklu, wyświetlą żółte światło. Światło zielone świadczące o dniach niepłodnych u kobiety, jest zawsze pewną informacją.

 

Lady-Comp i Pearly mogą być pomocne w wykryciu, nieprawidłowości w cyklu, utrudniajacych np. zajście w ciążę, lub świadczących o zbliżającej się menopauzy. U kobiety w czasie przekwitania obserwuje się wydłużanie bądź skracanie cyklu, a także powtarzające się cykle bezowulacyjne. Menopauza kończy się całkowitym zanikiem miesiączki i owulacji. Modele Lady-Comp i Pearly są w stanie wychwycić wszelkie zachodzące zmiany w organizmie użytkowniczki, informują o opóźnieniu owulacji poprzez wyświetlenie światła żółtego.

 

Przeczytaj więcej o komputerach cyklu i poznaj metodę ich działania.

 

Jeżeli interesujesz się tematem antykoncepcji, to zapraszamy na nasz profil na Facebook.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360