91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Produkty » Lady-Comp basic, Lady-Comp

Lady-Comp basic, Lady-Comp

Komputery cyklu serii Lady-Comp to jedyne na rynku oryginalne, i nowoczesne urządzenia medyczne, określające płodność, na podstawie porannych pomiarów temperatury. Komputery cyklu Lady-Comp precyzyjnie wyznaczają owulację, dni płodne oraz niepłodne, tym samym stanowią doskonałą formę antykoncepcji. Ich skuteczność została potwierdzona badaniami i wynosi 99,36%. Ekologiczny komputer cyklu, może stać się twoim osobistym asystentem, dzięki niemu dokładnie poznasz swoje ciało. Możesz mieć ekologiczną antykoncepcję bez skutków ubocznych.

 

Bez pigułek, bez plastrów, wkładek, czy zastrzyków w 100% ekologiczny prosty w użytkowaniu i zdrowy. Produkt przeznaczony dla każdej z nas!

 


Wybierz swój idealny model, każdy wybór będzie dobry!

 

Wspólne cechy Lady-Comp bacis i Lady- Comp :

 

Lady-Comp basic i Lady-Comp powstały z myślą o kobietach aktywnych seksualnie, odpowiedzialnie myślących o swoim zdrowiu i o przyszłości. Stanowią doskonałą formę bezpiecznej antykoncepcji, a gdy przyjdzie na to czas mogą być pomocne w planowaniu potomstwa.

 

Wskazania płodności

Osobiste komputery cyklu Lady-Comp basic oraz Lady-Comp, za pomocą trzech lampek informują co się obecnie dzieje w organizmie:
zielona lampka - oznacza dni niepłodne
czerwona lampka - oznacza dni płodne
czerwona migająca lampka - oznacza owulację
żółta lampka - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych

 

Dane o miesiączce

Oba modele posiadają możliwość wprowadzenia danych o minionych miesiączkach ( ułatwia to "naukę" urządzenia, i daje informację o średniej długości cykli ). Do urządzeń należy wprowadzać informację o bierzących miesiączkach w momencie ich trwania. ( nie wprowadzamy plamień).

 

Menu wyświetlacza

Wszystkie dane zgromadzone w urządzeniu, widoczne są na czytelnym, podświetlanym, kolorowym wyświetlaczu. A intuicyjne, działające na zasadzie ikonek menu urządzenia, ułatwia jego obsługę.

 

BMI

Urządzenie mozna spersonalizować poprzez wprowadzenie swoich danych tj. imię i nazwisko oraz datę urodzenia, wagę i wzrost.

 

Zegar z budzikiem

Aby móc w pełni korzystać z komputear cyklu, należy codziennie wykonać pomiar temperatury. Dla ułatwienia, urządzenia Lady-Comp basic i Lady Comp posiadają wbudowany zegar z budzikiem. Gotowość urządzenia do pomiaru sygnalizuje ikonka termometru, ktora wyświetlana jest na ekranie po włączeniu urządzenia. Komputerki posiadają 6 godzinny limit czasowy na pomiar, pozwalający na wykonanie pomiarów o różnych porach (funkcja ta przydaje się u kobiet pracujących zmianowo). Limit czasowy, podąża za poprzednim pomiarem oznaczato, że pomiaru można dokonać 3 godziny przed i 3 godziny po, godzinie ostatniego pomiaru.

Pomiar podstawowej temperatury ciała.

Temperaturę mierzymy zaraz po przebudzeniu po minimum 3-4 godzinach snu, zawsze w tym samym miejscu pod językiem, przez ok 30-40 sekund, dołączonym do zestawu bardzo dokładnym sensorem. Zakończenie pomiaru jest sygnalizowane dzwiękiem akustycznym. Jednostkę pomiaru temperatury można ustawić indywidualnie (°F lub °C ). Rodzaj wybranej jednostki nie wpływa na wskazania urządzenia.

 

Przeglądanie danych

Oba modele posiadają wbudowaną pamięć wewnętrzną, która pozwala na przeglądanie danych o pomiarze temperatury oraz płodności na dany dzień do 180 dni wstecz w przypadku Lady-Comp i 120 dni w przypadku Lady-Comp basic.


Prognaza płodności

Oba modele Lady-Comp pokazują prognozę płodności na kolejne 6 dni (funkcja dostępna po zakończonym okresie nauki urządzenia).

 

Test ciążowy

Zarówno Lady Comp basic jak i Lady Comp  po 15 dniach od owulacji wskażą prawdopodobną ciążę zauważysz to poprzez jednoczesne miganie kolorowych lampek. Jeśli po 18 dniach od jajeczkowania wszystkie kolorowe lampki będą świeciły jednocześnie oznacza to, że ciąża została potwierdzona przez komputer cyklu. Wskazania ciąży moga wystąpić później jeśli były pominięte pomiary lub temperatura jest niestabilna.

 

Cykle bezowulacyjne

Jeśli w twoim cyklu nie wystąpi znaczący wzrost temperatury, a urządzenie do kolejnej miesiączki pokazuje czerwoną lampkę oznacza to, że w danym cyklu nie wstąpiła owulacja . Należy wiedzieć, że u zdrowych kobiet taka sytuacja może mieć miejsce 1-2 razy w roku i nie świadczy o chorobie.

 

Zgrywanie danych na komputer

Wszystkie modele Lady-Comp mają dołączony do zestawu kabel USB, za pomocą którego w prosty sposób można zgrać dane z komputera cyklu na własny komputer w formie statystyki i wykresu.

 

Zestaw zawiera:

- urządzenie

- akumulatorki AAA

- kabel USB

- etui

- instrukcję w języku polskim

- kartę gwarancyjną

- broszurki

- dodatkowo zamawiając produkt przez nasz sklep internetowy otrzymują Państwo bezpłatny transport na terenie kraju

 

Dodatkowe  cechy poczszególnych modeli:

 

Lady-Comp basic

cena 1650zł

 

To podstawowa wersja modelu Lady-Comp, posiada najważniejszą funkcję urządzeń czyli, określa płodność użytkowniczki na podstawie codziennych pomiarów temperatury, tak jak wyższe modele ma wgraną bazę danych miliona cykli i wykorzystuje to samo oprogramowanie. Skuteczność tego modelu również wynosi 99,36% i jest potwierdzona badaniami. Urządzenie nie posiada możliwości sprawdzenia statystyki cyklu na monitorze. Jeden rodzaj dzwonka bez możliwości regulacji dźwięków.

 

Lady-Comp

cena 1899 zł

 
Kalendarz
Lady-Comp wyposażony jest w kalendarz na którym zaznaczone są kolorami poprzednie wskazania płodności oraz prognozy miesiączek.

Statystyka cyklu
Dla kobiet, które chciałyby bardziej zagłębić się w swoją naturę, Lady-Comp posiada tzw. statystykę cyklu, gdzie w odpowiedniej zakładce można znaleźć informacje o:

- ilości wszystkich zapamiętanych przez urządzenie cykli
- średniej długości cyklu,
- średnim wzroście temperatury po owulacji
- zakresie owulacji, czyli tym jak regularnie występuje jajeczkowanie.
- długości fazy lutealnej
- cyklach bezowulacyjnych

 

Ponadto wszystkie zgromadzone dane o płodności danej użytkowniczki widoczne są na wykresie

Notatki własne

Model Lady-Comp wzbogacony jest o możliwość wprowadzania własnych obserwacji, odnośnie np. przyjmowanych leków, spożywanego alkoholu, śluzu czy plamień.

 

Wybór dzwonków

Urządzenie ma zaprogramowane kilka melodii dzwonków do wyboru. Ponadto można indywidualnie ustawić głośność dzwonka i dzwięk klawiszy


Jeśli zechcesz stosować Lady-Comp jako pomoc w planowaniu poczęcia, możesz to robić bez zmiany jakichkolwiek ustawień, bądź przekształcić go do Lady-Comp baby wzbogacając urządzenie o dodatkowe funkcje przydatne przy staraniu się o dziecko.

Więcej informacji na temat sposobu działania komputery cyklu można znaleźć w artykule: Jak stosować Pearly, Lady-Comp basic, Lady-Comp i Lady-Comp baby?


Zobacz także Porównanie Pearly, Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby »

Aby dokonać zakupu prosimy złożyć zamówienie poprzez FORMULARZ SZYBKIEGO ZAMÓWIENIA, bądź skontaktować się z jednym z naszych dystrybutorów


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360