91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Ciekawostki » Lady-Comp – bez przeciwwskazań!

Lady-Comp – bez przeciwwskazań!

W odróżnieniu od innych metod antykoncepcji, komputery cyklu Lady-Comp i Pearly mogą być stosowane u wszystkich kobiet !

Występowanie takich chorób jak cukrzyca, choroby tarczycy, zakrzepica, choroby krążeniowe, apopleksja i inne nie są przeciwwskazaniem do stosowania komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly, pod warunkiem ustabilizowanego i dobrze dobranego leczenia. Co więcej, w przypadku wielu schorzeń komputer cyklu Lady-Comp jest jedyną formą antykoncepcji jaką powinno się stosować.

 

 

Lady-Comp absolutnie w żaden sposób nie wpływa na organizmu użytkowniczki. Niestety leczenie wielu chorób może bardzo mocno obciążać organizm pacjenta i lecząc daną chorobę może negatywnie wpływać na stan innych organów (warto zwrócić uwagę na dział przeciwwskazania w informacjach medycznych dodawanych do każdego leku). Kolejny lek (przypomnijmy, że tabletki antykoncepcyjne są lekiem) pogłębi zatem obciążenie organizmu (organem, który odczuwa to najbardziej jest wątroba). Skutki uboczne stałego przyjmowania leków występują oczywiście w długim okresie i nie są odczuwalne od razu, nie mniej jednak powinny być uwzględniane przez każdego świadomego swojego ciała i zdrowia pacjenta. Z drugiej strony, komfortowe życie seksualne jest bardzo ważnym elementem życia. Skuteczna antykoncepcja jest gwarantem możliwości cieszenia się pożyciem. Komputery cyklu pozwalają połączyć oba wymienione elementy, a zatem skuteczność i brak przeciwskazań. Choroby są niejednokrotnie przeciwskazaniem dla antykoncepcji hormonalnej, czy wkładki domacicznej. Dzięki komputerom cyklu Lady-Comp i Pearly choroby nie stanowią już przeciwskazania dla stosowania skutecznej i komfortowej antykoncepcji.

 

Lady-Comp i Pearly nie są jedynie polecane kobietom z PCOS, czyli syndromem policystycznych jajników, często spowodowanym zaburzeniem w równowadze hormonalnej.

 

Przeczytaj i poznaj opinie klientów na temat komputerów cyklu.

 

Jeżeli interesujesz się tematem antykoncepcji i zdrowia to zapraszamy na nasz profil na Facebook.

 


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360