91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Antykoncepcja » Komputery cyklu

Komputery cyklu

Czym są komputery cyklu?

Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie antykoncepcji. Dzięki nim możliwe jest idealne określanie faz płodności. Skuteczność komputerów cyklu stosowanych jako metoda antykoncepcji wynosi 99,36%, co zostało potwierdzone badaniami. Lady-Comp i Pearly dostarczają doskonałej informacji na temat płodności kobiety a przede wszystkim są pozbawione skutków ubocznych. Doskonale wpisują się w trend zdrowego stylu życia, gdyż działają naturalnie i w zgodzie z ludzkim organizmem. 

 

Podstawowe fakty:
  • - wskazują fazy płodności w cyklu( dni płodne, niepłodne oraz owulację)
  • - wysoka skuteczność antykoncepcyjna porownywalna ze skutecznością horomonalnych tabletek antykoncepcyjnych.  Wynosi 99,3%, co jest potwierdzone badaniami,
  • - komputery cyklu nie ingerują w organizm użytkowniczki, są całkowicie zdrowe, ekologiczne i nie generują skutków ubocznych.
  • - urządzenia posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

 

Lady-Comp i Pearly to innowacyjne, niemieckie urządzenia medyczne produkowane już od ponad 30 lat !

 

Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly mają skuteczność antykoncepcyjną na poziomie 99,36% określoną badaniami. To naturalna antykoncepcja, bez hormonów, bez recepty, bez skutków ubocznych.

 

urządzenia-lady-compKomputery cyklu określają codziennie płodność kobiety poprzez porównanie przebiegu cyklu zmiany temperatury do bazy blisko 1 miliona cykli wprowadzonych do urządzenia. Dzięki niezwykle dokładnym pomiarom i porównaniom otrzymanych wyników do posiadanej bazy wiedzy o cyklach, urządzenie to doskonale określa dany moment cyklu informując użytkowniczkę czy ma ona dzień płodny, czy niepłodny.

Komputery cyklu są urządzeniami inteligentnymi – uczą się rozpoznawać płodność użytkowniczki przez pierwsze dwa, trzy cykle. W tym czasie występuje większa ilość czerwonych i żółtych lampek. Po tych dwóch, trzech miesiącach nauki, komputer cyklu wykorzystując uzyskane dane oraz bazę cykli miliona kobiet wgraną do oprogramowania, zmniejsza ilość czerwonych lampek do niezbędnego minimum. Więcej o dniach płodnych kobiety można przeczytać tutaj:
Dni płodne

 

Jak działa komputer cyklu?

Komputery cyklu wykorzystują najważniejszy symptom płodności, jakim są zmiany temperatury zachodzące w organizmie kobiety. Ich pomiar dokonywany jest przez ultra dokładny sensor, mierzący zmiany temperatury do setnych części stopnia. Obecnie produkowane komputery cyklu posiadają wprowadzony do swej pamięci ponad jeden milion cykli kobiet, swoich dotychczasowych użytkowniczek, przez co posiadają niemal każdy możliwy profil zmian temperatury w cyklu. Warto dodać, że dane te zostały zebrane z urządzeń użytkowanych na różnych kontynentach. Dzięki posiadanej bazie danych nawet najbardziej nieregularne cykle miesiączkowe są prawidłowo rozpoznawane, a zmiana stref czasowych, zmiany temperatury wywołane chorobami, czy nieregularny tryb życia nie stanowią tu przeciwwskazania i nie wpływają negatywnie na poprawność oceny płodności.

 

Ile trwa wykonanie pomiaru?

Nakład pracy kobiet stosujących komputery cyklu jest niewielki – codziennie rano przed wstaniem z łóżka kobieta mierzy temperaturę pod językiem za pomocą sensora. Pomiar trwa ok. 30-40 sekund i jest automatycznie zapisywany przez komputer i analizowany. W tej samej chwili urządzenie podaje informację dotyczącą płodności. Komputer cyklu jest również budzikiem, nie ma zatem obaw, że zapomni się o pomiarze – urządzenie przypomni o tym o poranku. O istocie i wadze zmian temperatury w analizie płodności kobiet mówi artykuł naukowy znajdujący się w części Badania Kliniczne.

 

Czy to naprawdę takie proste?

Tak. Codzienny pomiar temperatury, który trwa mniej, niż minutę – to wszystko co musi zrobić kobieta stosująca komputer cyklu Lady-Comp czy Pearly. Bez skutków ubocznych, bez ingerencji w organizm, za to z korzyścią dla własnego zdrowia. Metoda prosta w użyciu, wygodna, bezpieczna. Urządzenie wystarcza na całe życie płodne kobiety. Zapraszamy także do zapoznania się z kilkoma opiniami użytkowniczek: Opinie o urządzeniach a także do przeczytania najczęściej zadawanych pytań związanych ze stosowaniem komputerów cyklu: Pytania i wątpliwości

 

Przeciwwskazania do stosowania komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly:
  • - Problemy natury medycznej dotyczące cyklu ( brak owulacji ). W tym przypadku urządzenia mogą być stosowane ewentualnie do monitorowania cyklu.
  • - PCOS, syndrom policystycznych jajników, często spowodowany zaburzeniem w równowadze hormonalnej i brakiem owulacji.
  • - Jednoczesne stosowanie antykoncepcji hormonalnej bądź innych leków wpływających na temperaturę ciała. Po zaprzestaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej należy odczekać do pierwszej fizjologicznej miesiączki i można zacząć stosować komputer cyklu, o ile nie ma innych przeciwwskazań.
  •  
Lady-Comp i Pearly mogą być stosowane przez kobiety, chorujące na tarczycę, cukrzycę i inne choroby przewlekłe, po wczęniejszej konsultacji z naszym ekspertem oraz pod warunkiem ciągłego leczenia i ustabilizowanych wyników badań.


W razie wątpliwości i pytań Zapytaj eksperta.

Komputery cyklu można zakupić bez recepty na naszej stronie internetowej, bądź w dobrej aptece (Gdzie kupić?).

 


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360