91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności » Komputer cyklu idealnym prezentem

Komputer cyklu idealnym prezentem

 
Komputer cyklu idealnym prezentem


Ślub jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu. Dla wielu par decyzja o wspólnym byciu zmienia wszystko odtąd Ja i Ty staje się na zawsze My. Dla uczczenia tego momentu młodzi organizują uroczystości, większe lub mniejsze według uznania pary. Wszystko z myślą o tym, aby ten jeden dzień był wyjątkowy i zapamiętany przez najbardziej wybrednych gości.

A co Wy goście możecie zrobić dla młodej pary? Może warto zastanowić się nad oryginalnym prezentem na całe życie?!
Takim, który będzie zarówno dla Pana Młodego jak i Pani Młodej, który nie znudzi się i nie popsuje po roku używania i który nie będzie kolejnym żelazkiem, ekspresem do kawy czy czajnikiem elektrycznym. Myśleliście o zestawie garnków czy komplecie sztućców? Zapomnijcie, Młodzi na pewno już to mają a jak nie, to z pewnością woleliby mieć coś takiego, co im się podoba. Chcesz dać pieniądze? Mało oryginalne.

Świetnym pomysłem na obdarowanie młodożeńców, oryginalnym, osobistym i wyjątkowym prezentem na całe życie, będzie nowoczesny komputer cyklu  Lady-Comp lub Pearly, który jest inwestycją w zdrową i bezpieczną przyszłość nowej rodziny.

Dowiedz się więcej na http://www.ladycomp.pl/Komputery_cyklu__9

 

 

Który model komputera cyklu na prezent?


Do wyboru masz trzy wyjątkowe urządzenia:

  Lady-Comp baby to podręczna stacja badawcza organizmu kobiety, bezbłędnie śledzi kobiece cykle , wskazując najlepszy moment na poczęcie. Niezastąpiony przy staraniu się o dziecko jak również jako ekologiczna i zdrowa forma antykoncepcji.
  Lady Comp  to komputer cyklu będący światowym numer 1 wśród naturalnej antykoncepcji, precyzyjny, łatwy w obsłudze i bezpieczny sposób na odkładanie poczęcia.
 

Lady-Comp basic i Pearly -  stanowią doskonałą formę antykoncepcji dla młodych energicznych par. Skuteczność na poziomie 99,36%

Kilka słów o komputerach cyklu…


Wszystkie nasze urządzenia są wyrobami medycznymi i posiadają pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz skuteczność na poziomie 99,36% potwierdzoną badaniami klinicznymi. Urządzenia stanowią nowoczesny, elegancki a zarazem praktyczny pomysł na prezent, który ucieszy wszystkie pary i będzie im towarzyszył przez całe życie.


Lady-Comp i Pearly to, oryginalny pomysł na prezent :

  • dla nowożeńców na nową wspólną drogę życia
  • dla par ze stażem, z okazji rocznicy ślubu, narodzin dziecka i wszelkich świąt
  • dla przyszłej Panny Młodej na wieczór panieński
  • na urodziny, imieniny
  • lub z każdej innej okazji


Oryginalne profesjonalne i praktyczne komputery cyklu solidnej niemieckiej firmy mogą stać się wymarzonym prezentem dla wielu par.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360