91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Ciekawostki » Komputer cyklu, czyli antykoncepcja bez skutków ubocznych.

Komputer cyklu, czyli antykoncepcja bez skutków ubocznych.

Komputery cyklu nie ingerują w zaden sposób w organizm kobiety. Nie wywołując interakcji z organizmem nie wywołują tym samym żadnych skutków ubocznych. Anytkoncepcja z komputrami cyklu polega bowiem na odpowiednim wykorzystywaniu wiedzy o swojej płodności. Stosowanie się do wskazań komputera cyklu Lady-Comp umożliwia natomiast osiągnięcie skuteczności antykoncepcyjnej na poziomie 99,3%!

 

Komputery cyklu w swej istocie są urządzeniami medycznymi o charkaterze diagnostycznym, które rozpoznają fazy płodności w cyklu. Zasada ich działania jest bardzo prosta i opiera się na znanej od dawna metodzie termicznej wspartej komputerowym rozpoznawaniem i analizą danych za pomocą modelu opartego na wbudowanej bazie danych zawierającej ponad 1 mln cykli różnych kobiet. Dane są zbierane i aktualizowane na bierząco, w trakcie 30 letniej produkcji urządzeń. Urządzenia są inteligentne i uczą się funkcjonowania organizmu swojej użytkowniczki, dzięki czemu model dostosowuje się do charakterystyki cyklu swojej użytkowniczki. Dzięki temu skuteczność Lady-Comp i Pearly jest tak wysoka. 

 

Komputery cyklu są jedyną na rynku metodą antykoncepcji bez jakichkolwiek skutków ubocznych, bez hormonów i ingerencji w organizm o skuteczności 99,36%, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

 

Stosowanie bezpiecznej antykoncepcji bez hormonów i skutków ubocznych z wybranym komputerem cyklu zapewnia komfort współżycia, bez ryzyka nieplanowanej ciąży, oraz daje pełen obraz funkcjonowania kobiecego cyklu. Komputery cyklu nie wpływają na libido kobiety, dzięki czemu może ona w pełni cieszyć się radością ze współżycia.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat antykoncepcji z komputerami cyklu, przeczytaj artykuł "Komputery cyklu jako metoda nowoczesnej antykoncepcji".

 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat antykoncepcji, płodności i zdrowia? Wejdź i polub nasz profil na Facebook.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360