91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności » Jak zrobić suwaczek z Lady-Comp bądź Pearly? To już możliwe.

Jak zrobić suwaczek z Lady-Comp bądź Pearly? To już możliwe.

Lady-Comp Polska nawiązał współpracę z właścicielem jednego z największych serwisów oferujących narzędzia do indywidualizacji profili na forach społecznościowych i blogach w sieci - SUWACZEK.pl  czego efektem jest przygotowanie interaktywnego "suwaczka" właśnie z wykorzystaniem zdjęć produktów Lady-Comp oraz Pearly jako wskaźnikiem.

 

Drobiazg, który cieszy

Kobiety często  indywidualizują swoje profile na forach społecznościowych umieszając w podpisie tzw. suwaczek odliczający dni do danego wydarzenia (np. spodziewana data porodu) bądź od jakiegoś wydarzenia (np. od dnia ślubu). Wiadomość ta z pewnością ucieszy zatem wszystkie użytkowniczki komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp czy Pearly - teraz dzięki platformie Suwaczek.pl możliwe jest stworzenie podpisu w stopce na forum czy prowadzonym przez siebie blogu, z zaznaczeniem stosowanego komputera.


"Zauważyliśmy, że Panie bardzo często chwalą się jak długo stosują z satysfakcją swój komputer cyklu na różnego
rodzaju forach internetowych"
- mówi Beata Mąkolska, odpowiedzialna za PR w firmie Lady-Comp Polska - "Odkrycie to dokonane przypadkiem, zainspirowało nas do znalezienia partnera biznesowego, który stworzy interaktywny suwaczek dla zwolenniczek naszych komputerów. Do tej pory bowiem Panie w swoich suwaczkach jako wskaźnika używały powszechnie dostępnych ikon, jedynie modyfikując podpis w stylu: >>używam Lady-comp już od 2 lat, 4 miesięcy i 5 dni<<. Teraz już nie tylko podpis będzie sygnalizował wieloletnie związanie z produktem - na platformie Suwaczek.pl możemy spośród dostępnych wskaźników wybrać miniaturę komputera cyklu Lady-Comp bądź Pearly."
 

 
Jak zatem zindywidualizować swój suwaczek by znalazł się w nim komputer cyklu?

 

Wyjaśniamy krok po kroku:

KROK 1. Wejdź na stronę www.suwaczek.pl

KROK 2. Przesuń stronę w dół, na zielonym tle pokazane są  "Wszystkie kategorie". Na samym dole strony znajduje się kategoria "Odliczanie od/do dowolnego wydarzenia". Kliknij na nią.

KROK 3. Wybierz tło suwaczka (klikając w nie), na górze strony w miejscu "Podgląd" wyświetli się wybrane przez ciebie tło. Po wybraniu tła, kliknij "dalej"

KROK 4. Na tym etapie wybierasz suwaczek, czyli wskaźnik, który będzie pokazywał upływający czas. Spośród dostępnych obrazków/ suwaczków możesz wybrać właśnie miniaturowe zdjęcie komputera cyklu Lady-Comp, bądź Pearly. Wybierz suwaczek klikając w niego i spójrz na górze strony w miejscu "Podgląd" jak będzie wyglądał twój suwaczek. Kliknij "dalej".

KROK 5. W Konfiguracji suwaczka wybierz datę pierwszego użycia komputera, bądź daty zakupu. Możesz także wybierać kolor tekstu czy tła. W wyborze tekstu wyświetlania wybierz najbardziej odpowiadającą ci wersję tekstu, bądź wpisz własny tekst. Kliknij dalej.

KROK 6. Skopiuj kod suwaczka i wklej we własny profil/ blog/ stronę internetową itd.

Gotowe!

A oto przykładowe suwaczki:
 


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360