91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Sklep » Gwarancja

Gwarancja

Gwarancja oryginalności

Szanowny Kliencie!

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Oferujemy Ci pełną gwarancję na nasze towary i bezpieczeństwo zakupów. Jesteśmy solidną firmą, która zdobyła tysiące zadowolonych klientów w całej Polsce. Zależy nam byś i Ty był zadowolony z zakupów

 

Firma B-C Sp.j. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby i Pearly w Polsce, dlatego kupując u nas lub u naszych autoryzowanych dystrybutorów wymienionych na naszej stronie www.ladycomp.pl masz 100% gwarancji, iż zakupiony produkt posiada oryginalne oprogramowanie, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie urządzenia sprzedawane przez nasz sklep posiadają unikalny numer.

 

Każdy produkt dostępny w ladycomp.pl posiada 2 letnią gwarancję producenta i w przypadku wady technicznej zostanie sprawnie naprawiony lub wymieniony przez LadyComp.pl

 

Dokonując zakupu u nas lub naszych dystrybutorów masz do dyspozycji:

 • pełną obsługę serwisową
 • instrukcję obsługi w języku polskim w formie papierowej
 • możliwość aktualizacji oprogramowania na nowsze (opcja odpłatna)
 • możliwość  wydruku z urządzenia w domu (nie dotyczy Pearly)
 • linię telefoniczną 091 46 45 604
 • 2 letnią gwarancję
 • szybką przesyłkę kurierem GLS bez ponoszenia kosztów


Jednocześnie informujemy, że w porozumieniu z producentem urządzenia zakupione poza oficjalną siecią dystrybutorów nie są objęte serwisem.

Karta gwarancyjna

Wyciąg z kart gwarancyjnych

 

KARTA GWARANCJNA LADY-COMP BASIC LADY-COMP, LADY-COMP BABY
KOMPUTERY CYKLU LADY-COMP są nowoczesnymi urządzeniami wykonanymi z najwyższej jakości materiałów z zachowaniem najwyższych standardów. Każde urządzenie zostało skontrolowane i przetestowane.

 1. Gwarantujemy, że KOMPUTERY CYKLU LADY-COMP są wolne od uszkodzeń materiałów i wykonania.
 2. Gwarancja rozpoczyna się z dniem zakupu urządzenia przez klienta. Okres gwarancji LADY-COMP wynosi 2 lata,
 3. W czasie trwania gwarancji dokonujemy, według naszego uznania, naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów produktów w zależności od rodzaju uszkodzeń. Gwarancja nie obejmuje części podlegających eksploatacji takich jak sensor, zasilacz i akumulator. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu mechanicznych uszkodzeń części zewnętrznych.
 4. Gwarancja obowiązuje, wtedy, gdy użytkownik poinformuje pisemnie sprzedawcę o usterce niezwłocznie po zauważeniu usterki, a następnie najpóźniej w ciągu 2 tygodni prześle na koszt własny wypełnioną kartę gwarancyjną, dowód zakupu i URZĄDZENIE w oryginalnym pudełku odpowiednio zabezpieczonym na czas przesyłki. Użycie urządzenia powinno być natychmiast przerwane po zauważeniu usterki.
 5. Gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użytkowania, otwierania urządzenia, przerywania pieczęci gwarancyjnej na urządzeniu oraz uszkodzeń mechanicznych.
 6. Firma ma podpisaną umowę na odzysk sprzętu elektronicznego z firmą Tom S.A. Lista firm zbierających zużyty sprzęt elektroniczny znajduje się na stronie www.ladycomp.pl
 7. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową


KARTA GWARANCYJNA PEARLY
Pearly jest nowoczesnym urządzeniem wykonanym z najwyższej jakości materiałów zachowaniem najwyższych standardów. Każde urządzenie zostało skontrolowane i przetestowane.

 1. Gwarantujemy, że urządzenie Pearly jest wolne od uszkodzeń materiałów i wykonania.
 2. Gwarancja rozpoczyna się z dniem zakupu urządzenia przez klienta. Okres gwarancji Pearly wynosi 2 lata.
 3. W czasie trwania gwarancji dokonujemy według naszego uznania naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów produktów w zależności od rodzaju uszkodzeń. Gwarancja nie obejmuje części podlegających eksploatacji takich jak sensor, bateria. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu mechanicznych uszkodzeń części zewnętrznych.
 4. Gwarancja obowiązuje, wtedy, gdy użytkownik poinformuje pisemnie sprzedawcę o usterce niezwłocznie po zauważeniu usterki, a następnie najpóźniej w ciągu 2 tygodni prześle na koszt własny wypełnioną kartę gwarancyjną, dowód zakupu i urządzenie Pearly w oryginalnym pudełku odpowiednio zabezpieczone na czas przesyłki. Użycie Pearly powinno być natychmiast przerwane po zauważeniu usterki.
 5. Gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użytkowania, otwierania urządzenia, przerywania pieczęci gwarancyjnej na urządzeniu oraz uszkodzeń mechanicznych.
 6. Firma ma podpisaną umowę na odzysk sprzętu elektronicznego z firmą Tom S.A. Lista firm zbierających zużyty sprzęt elektroniczny znajduje się na stronie www.ladycomp.pl
 7. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360