91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Opinie o urządzeniach » Ekonomistka o Baby-Comp

Ekonomistka o Baby-Comp

Lucja Imię i nazwisko: Łucja Górnik
Mam: Baby-comp

Komputera używam od: listopad 2006

Obsługa komputera cyklu jest: prosta, pod warunkiem ze użytkowniczka zapozna się z instrukcją obsługi urządzenia.

Jestem: zadowolona z mojego komputera cyklu, ponieważ: metoda ta jest skuteczna i zupełnie bezpieczna. Codzienne mierzenie temperatury nie sprawia żadnego problemu. Znam fizjologię swojego Ciała i wiem, że to co się w nim dzieje znajduje pełne odzwierciedlenie we wskazaniach baby-compa. Wraz z mężem polegamy na nim w 100%. Zabieramy go na każdy wyjazd przestawiając oczywiście budzik na znacznie późniejszą godzinę….

Zdecydowałam się na zakup komputera cyklu, ponieważ szukałam alternatywnej metody dla antykoncepcji hormonalnej, przy stosowaniu której zaczęły pojawiać się niepokojące skutki uboczne. Dodatkowo w dłuższym okresie stosowania, komputer cyklu okazuje się być tańszy niż kupowanie tabletek i jeżdżenie po recepty.

Dodatkowe zalety komputera cyklu to... niweluje wszelkie kłopoty związane z zakupem środków antykoncepcyjnych (wyprawa po receptę, później apteka). Służy mi jako budzik, a wczesnoporanne mierzenie temperatury w tygodniu pracy, pomaga dodatkowo rozbudzić się i nie zaspać. Kolejną zaletą jest najzwyklejsza funkcja termometru, która służyła już całej mojej najbliższej rodzinie.

Obecnie mam lat: 37

Zawodowo zajmuję się: zajmuję się finansowym rozliczaniem projektów.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360