91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Ciekawostki » Ekologiczna = nowoczesna antykoncepcja

Ekologiczna = nowoczesna antykoncepcja

Metody wykorzystywane przez komputery cyklu są w 100% ekologiczne i za razem nowoczesne, gdyż przy najwyższej skuteczności (99,36%) potwierdzonej badaniami, nie wywierają absolutnie żadnego wpływu na delikatny organizm kobiety, a także na środowisko.

 

Obecnie kobiety coraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie podejmuje decyzje również w sprawach antykoncepcji. Wybierając odpowiednią metodę, kierują się własnym bezpieczeństwem, zdrowiem, skutecznością i komfortem w stosowaniu danej metody. 

 

 

Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly wykorzystują inteligentne oprogramowanie, które uczy się kobiecego cyklu i bezbłędnie wskazuje dni płodne, niepłodne oraz owulację pozwalając kobiecie samej decydować o swoim życiu. Takie metody są w 100% ekologiczne i za razem nowoczesne, gdyż przy najwyższej skuteczności (99,36%) potwierdzonej badaniami, nie wywierają absolutnie żadnego wpływu na delikatny organizm kobiety.

 

Tradycyjna antykoncepcja niesie za sobą wiele zagrożeń. Kobiety o tym wiedzą, dlatego nie chcą stale przyjmować hormonów, walczyć z nadwagą, cellulitem, huśtawką nastroju i spadkiem libido. Znają ryzyko występowania wielu chorób takich jak: zakrzepica, rak piersi, zniszczona wątroba. Wiedza, że długotrwale przyjmowane hormony, mogą powodować kłopoty z płodnością. Nie godzą się na to wszystko. Nie chcą ingerencji ciał obcych w organizm (wkładki wewnątrzmaciczne). Chcą nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań także w sferze życia intymnego. To właśnie dają im komputery cyklu Lady-Comp oraz Pearly.

 

Jezeli interesujesz się temtatem zdrowiej antykoncepji przeczytaj artykuł na temat działania komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly.

 

Chcesz więcej informacji na temat płodności i antykoncepcji - polub nasz profil na Facebook.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360