91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Opinie o urządzeniach » Doradca zawodowy o Pearly

Doradca zawodowy o Pearly

MonikaImię i nazwisko: Monika Buczyłowska

Mam: Pearly

Komputera cyklu Pearly używam od: kwietnia 2006

Obsługa komputera cyklu jest: prosta, trzeba nauczyć się pewnych zasad obsługi na początku a potem przestrzegać pory badania temperatury.

Jestem zadowolona z mojego komputera cyklu, ponieważ: dzięki niemu mogę w sposób bezpieczny, zdrowy, nieinwazyjny kontrolować swój cykl miesięczny. Dzięki urządzeniu Pearly mogłam świadomie podjąć decyzję dotycząca poczęcia córeczki, urządzenie znacznie ułatwiło mi proces starań – zaszłam w ciążę już w pierwszym cyklu. Urządzenia używam do dziś, jestem bardzo z niego zadowolona, mąż podziela moje zdanie, oboje ufamy Pearly w 100% - jest świetną, sprawdzoną metoda antykoncepcji jak również pomaga w założeniu rodziny.

Zdecydowałam się na zakup komputera cyklu, ponieważ: prowadzę zdrowy tryb życia, staram się zdrowo odżywiać, sięgam po naturalne kosmetyki, więc skorzystanie z naturalnej metody antykoncepcji – nie ingerującej w żaden sposób w gospodarkę hormonalną kobiety – wydało mi się optymalnym dla mnie wyjściem. Był to świadomy wybór urządzenia, z którego jestem bardzo zadowolona.

Dodatkowe zalety komputera cyklu to: kontrola cyklu miesięcznego, możliwość wychwycenia ewentualnych nieprawidłowości, monitorowanie temperatury, pomoc w poczęciu dziecka.

Obecnie mam lat: 32


Zawodowo zajmuję się: jestem doradcą zawodowym 


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360