91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności » Dlaczego warto stosować Lady-Comp? Najważniejsze fakty.

Dlaczego warto stosować Lady-Comp? Najważniejsze fakty.

lady-comp skuteczna antykoncepcja
Lady-Comp – to nie jest elektroniczny gadżet stworzony dla kobiet, to urządzenie, które pomaga ludziom w jednym z najistotniejszych elementów życia, jakim jest życie seksualne i związana z nim płodność. Dzięki Lady-Comp, pary mogą cieszyć się seksem przez długie lata.
Oto 6 faktów na temat tych urządzeń, które przemawiają za tym, że Lady-Comp jest prawdopodobnie najlepszą antykoncepcją na świecie.


  1. Lady-Comp to urządzenie medyczne


Komputer cyklu Lady-Comp to urządzenie medyczne, które jako jedyne na polskim rynku posiada certyfikat urządzenia medycznego wysokiej klasy IIB w oparciu o regułę 14 (Antykoncepcja). Certyfikat urządzenia medycznego zaś, stanowi o wysokiej jakości produktu, o jego bezpieczeństwie i skuteczności w użytkowaniu. Żaden inny wyrób służący do kontrolowania cyklu miesięcznego nie posiada tak wysokiej skuteczności przy zastosowaniu jako antykoncepcja, jak komputery cyklu Lady-Comp.

2. Lady-Comp to nastawienie na indywidualizm i uniwersalność jednocześnie
 

Komputer cyklu Lady-Comp może być używany tylko  przez jedną kobietę w tym samym czasie użytkowania, ponieważ dostosowuje się on do jej cyklu. To inteligentne działanie zapewnia maksymalne zgranie komputera cyklu z cyklem miesięcznym danej kobiety i tak jak zmienia się jej cykl (wraz z np. wiekiem, zmianami cyklu po ciążach itd.), adekwatnie do tych zmian działa urządzenie Lady-Comp, nadal z taką samą skutecznością. Jednocześnie uniwersalność komputera cyklu Lady-Comp oznacza, że może on być stosowany niemal przez każdą kobietę, niezależnie od miejsca zamieszkania, pracy czy charakteru.

lady comp

 

3. Lady-Comp to sprawdzona jakość od niemal trzech dekad

W odróżnieniu od współczesnej elektroniki XXI wieku, komputer cyklu Lady-Comp jest produkowany nieprzerwanie od 27 lat. Oznacza to, iż jest to produkt sprawdzony i używany już przez następne pokolenie, z równie wielką satysfakcją.
 

4. Lady-Comp to gwarancja wieloletniego użytkowania

Komputer cyklu Lady-Comp to zakup na całe płodne życie. Przy poprawnym użytkowaniu, dbaniu o akumulator poprzez właściwe ładowanie, a także regularne czyszczenie sensora – Lady-Comp może być stosowany przez 10 lat i więcej. Co ważne, skuteczność antykoncepcyjna urządzenia jest cały czas taka sama. Słowem – niezależnie od tego ile lat kobieta poprawnie użytkuje komputer cyklu Lady-Comp, może polegać na jego analizie płodności.
 

5. Lady-Comp to precyzja techniki

Lady-Comp, jest urządzeniem dopracowanym technicznie, a także pod względem oprogramowania. Oznacza to, że urządzenie nie wymaga corocznego poprawiania, ulepszania, wprowadzania nowych modeli. Zadaniem komputera cyklu Lady-Comp jest właściwe wskazywanie dni płodnych, niepłodnych oraz owulacji – i najwyższa precyzja oprogramowania zapewnia optymalne działanie komputera bez żadnych dodatkowych zmian.

 

6. Lady-Comp jest produkowany w Europie

Komputery cyklu Lady-Comp są niezmiennie od momentu powstania produkowane w Niemczech. Prawdopodobnie to jedne z nielicznych urządzeń elektronicznych produkowanych w całości w Europie. Urządzenie jest wykonywane ręcznie, dlatego nie ma tutaj mowy o błędach przy produkcji.
 Podsumowując: wysoka gwarantowana badaniami klinicznymi skuteczność antykoncepcyjna na poziomie 99,36%, certyfikat urządzenia medycznego, który już jest dowodem jakości oraz brak skutków ubocznych przy stosowaniu, czynią Lady-Comp prawdopodobnie najlepszą metodą antykoncepcji na świecie.
 


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360