91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności » Co zyskujesze kupując na stronie Generalnego Dystrybutora na Polskę?

Co zyskujesze kupując na stronie Generalnego Dystrybutora na Polskę?

Szanowni Państwo, dziękujemy że zechcieli Państwo odwiedzić stronę poświęconą komputerom cyklu Lady-Comp i Pearly, prowadzoną przez ich Generalnego Dystrybutora na Polskę.

 

Pragniemy poinformować, że tylko klienci naszego sklepu otrzymują następujące przywileje:

- wsparcie naszych konsultatek, będących użytkowniczkami komputerów cyklu Lady-Comp (infolinia 914645604, e-mail: biuro@ladycomp.pl),

- natychmiastowe informacje o pojawieniu się kolejnych wersji oprogramowania (w przypadku zakupu w sieci dystrybucji pozostajecie Państwo anonimowi, przez co nie mamy możliwości informowania),

- dokonując zakupu bezpośrednio w naszym sklepie otrzymujecie Państwo w promocyjnej cenie (za 1 zł) ładowarkę do akumulatorów zasilających typu AAA. 

 

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z polityką jakości naszego niemieckiego producenta Valley Electronics jedynie sprzęt zakupiony w naszym sklepie lub u naszych dystrybutorów podlega serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu. Podstawą rozpatrzenia serwisu jest wypełniona karta gwarancyjna i dowód zakupu. Sprzęt, który nie spełnia powyższych wymagań nie będzie mógł być serwisowany.

 

Jezeli interesuje Państwa tematyka antykoncepcji z komputerami cyklu Lady-Comp i Pealry, to zapraszamy do zapoznania się z artykułami w dziale antykoncepcja. 

Jeżeli natomiast interesuje Państwa zagadnienie płodności i wspierania starań o zapłodnienie, to polecamy nasz dział planowanie dziecka.

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w zakresie płodności i antykoncepcji? Polub nasz profil na Facebook.


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360