91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Aktualności

Aktualności

 W grudniowym wydaniu Ginekologii Polskiej, oficjalnym miesięczniku Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, opublikowany został artykuł prezentujący badanie dotyczące określenia skuteczności komputerów cyklu Lady-Comp, Pearly oraz Daysy pt.: "Evaluation of the effectiveness of selected natural fertility symptoms used for contraception: estimation of the Pearl index of Lady-Comp, Pearly and Daysy cycle computers based on 10 years of observation in the Polish market". Otrzymana skuteczność wyniosła 99,5%.

Piękna polska aktorka Izabela Zwierzyńska korzysta z Lady-Comp. Sprawdź co napisała na swoim profilu na Facebook. To kolejna polska aktorka stosująca komputer cyklu jako metodę antykoncepcji. Znana z produkcji TVP "Barwy szczęścia" nie wahała się przyznać, ze rozpoczyna stosowanie Lady-Comp.

Telewizja internetowa WPtv opublikowała gorący temat dotyczący antykocepcji naturalnej z Lady-Comp. Warto sprawdzić co powiedzieli specjaliści na temat zalet i wad nowych rozwiązań. Lady-Comp to innowacja w antykoncepcji, która jest coraz popularniejsza nie tylko w Polsce. Rosnące zainteresowanie mediów jest tego dowodem.

Zosia Zborowska w porannym Dzień dobry TVN mówi o komputerach cyklu i swoim podejściu do naturalnej antykoncepcji. To już kolejna wypowiedz Zosi na ten temat. Wcześniej tj. 6 styczna br. Zosia Zborowska umieściła na swoim profilu na Facebook obszerny post dotyczący stosowania Lady-Comp. Zapraszamy do zapoznania się z poglądami znanej młodej aktorki.

Zapraszamy do przeczytania krótkiej opinii znanej aktorki Sylwii Gliwy na temat używania komputera cyklu Lady-Comp. Całą opinię przeczytacie Państwo na naszym fanpage na Facebook. Zapraszamy.

Dążąc do poprawy dostępności informacji na temat komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly zwracamy się do Państwa z prośbą o odpowiedź na 3 poniższe pytania dotyczące źródła pochodzenia informacji na temat naszych urządzeń. Szanując Państwa czas pytania ułożyliśmy w sposób pozwalający na udzielenie odpowiedzi w ciągu pół minuty. Dziękujemy.

Nie daj sie zaskoczyć. Dołącz do świadomych rodziców! 

Każdy kto jest rodzicem, wie jak cenne jest życie i zdrowie dziecka. Pomagamy zachować zimną krew w sytuacjach kryzysowych. W przystępny sposób uczymy udzielać pierwszej pomocy. Sytuacja zagrożenia zdrowia i życia może spotkać każdego z nas.

 

26 września, Światowego Dnia Antykoncepcji, ruszyła nasza akcja promocyjna "Polecaj i wygrywaj nagrody bez końca"

 

Dziękujemy, że wybrali Państwo stronę Generalnego Dystrybutora na Polskę komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly.  Ważne dla kupujących! Jedyni klienci wybierający nasz sklep zostają objęci programem opieki klientów, otrzymują informacje o nowych wersjach oprogramowania, a także kupują za symboliczną 1 zł ładowarkę do akumulatorów AAA. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zapraszamy.

Ślub jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu. Świetnym pomysłem na obdarowanie młodożeńców, oryginalnym, osobistym i wyjątkowym prezentem na całe życie, będzie nowoczesny komputer cyklu  Lady-Comp lub Pearly, który jest inwestycją w zdrową i bezpieczną przyszłość nowej rodziny.

Oto 6 faktów na temat tych urządzeń, które przemawiają za tym, że Lady-Comp jest prawdopodobnie najlepszą antykoncepcją na świecie.

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym numerze magazynu DOBRA MAMA, ukazał się artykuł "Nie bój się natury! Naturalne metody planownia rodziny", mówiący także o komputerach cyklu Lady-Comp.

Niemiecki producent komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly, Valley Electronics, przeprowadził badanie, potwierdzające wysoką skuteczność urządzeń. Ponadto korzystanie z komputerów cyklu jako metody zdrowej antykoncepcji zamiast tradycyjnej antykoncepcji hormonalnej, przyczyniło się do zmniejszenia dolegliwości migrenowych u kobiet oraz zwiększenia ich poziomu zadowolenia.

Filmik z udziałem Beaty Mąkolskiej opowiadającej o metodach antykoncepcji, w tym - komputerach cyklu Lady-Comp.

Wiadomość ta z pewnością ucieszy wszystkie użytkowniczki komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp czy Pearly - teraz dzięki platformie Suwaczek.pl możliwe jest stworzenie podpisu w stopce na forum czy prowadzonym przez siebie blogu, z zaznaczeniem stosowanego komputera.

Lady-Comp to urządzenie medyczne zwane komputerem cyklu, które daje bezpieczeństwo antykoncepcji jak pigułka, a przy tym nie ingeruje w Twój organizm. Bez efektów ubocznych, ekologicznie, skutecznie.

Lady-Comp już od 10 lat dostępny jest na polskim rynku. Ta  przyjazna kobiecie forma antykoncepcji zdobyła wiele zwolenniczek nie tylko na całym świecie, ale i w naszym kraju.

Informujemy, ze w oficjalny periodyk Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - miesięcznik naukowy Ginekologia Polska opublikował artykuł opracowany na bazie badania skuteczności komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly pt. "Indeks Pearla komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly stosowanych jako metoda antykoncepcji". Zapraszamy do zapoznania się z tą ważną publikacją.

Pragniemy poinformować, że komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly posiadają stanowisko 8 profesorów tworzących zespół powołany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Stanowisko zespołu ekspertów zostało opublikowane także w Ginekologii Polskiej. 

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
KrzysztofKrzysztof:508 180 360